18 26 66 961

Co to jest bileterka?

Mianem "bileterka" nazywamy kasę fiskalną ze specjalistycznym oprogramowaniem służącą do sprzedaży i zarządzania biletami, często w kontekście transportu publicznego, takiego jak autobusy, tramwaje, czy pociągi. Takie urządzenia mogą być zarówno stacjonarne, jak i przenośne, umożliwiają szybką i efektywną sprzedaż biletów, zarządzanie cennikami, a także monitorowanie dostępności i sprzedaży biletów w czasie rzeczywistym. Bileterki są projektowane tak, aby mogły obsługiwać różne rodzaje biletów, w tym bilety jednorazowe, czasowe (na przykład miesięczne lub tygodniowe).Jakie bileterki mamy w ofercie sprzedaży?
W ofercie mamy bileterki od takich firm jak Novitus oraz Emar. Wszystkie z naszej oferty kasy są bileterkami online.

Jakie funkcje mają nasze bileterki?

  1. Zarządzanie ofertą:
  • Tworzenie i edycja linii, tras i kursów.
  • Definicja cenników biletów jednorazowych, miesięcznych i innych.
  1. Sprzedaż i rozliczenia:
  • Przyjmowanie zamówień i obsługa sprzedaży biletów.
  • Zarządzanie sprzedażą biletów ulgowych i normalnych.
  • Generowanie zestawień i raportów dla Urzędów Marszałkowskich.
  1. Rozkłady jazdy:
  • Tworzenie i publikowanie rozkładów jazdy.
  • Drukowanie rozkładów w różnych formatach.

 

Jakie bileterki polecamy?

Najczęściej wybieraną bileterką jest bileterka Novitus oparta na kasie Novitus Next Pro Jej cechą wyróżniającą się jest przyjemny design z bardzo dużym dotykowym wyświetlaczem, a także wygodną guzikową klawiaturą do szybkiej sprzedaży. Bileterka ta pracuje na aplikacji, dostępnej również z każdego miejsca i urządzenia z dostępem do przeglądarki internetowej. Dane w aplikacji są synchronizowane online za pomocą wewnętrznie dedykowanego modemu GSM. Aplikacja ma szereg możliwości zdecydowanie ułatwiających zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie sprzedaży biletów, kursów i linii. W wersji przeglądarkowej możemy definiować nowe trasy, zmieniać przystanki, ceny, a także generować konieczne raporty.

Komu proponujemy bileterki?

  Oferta bileterek jest skierowana zarówno do większych firm przewozowych jak i również do mniejszych przewoźników, kursujących tylko na kilku trasach. Dzięki niej każdy przewoźnik może zdefiniować bilety miesięczne czy też uwzględnić wszelkie ustawowe ulgi.  

Bileterki – szkolenia i pomoc techniczna

  Z każdą instalacją bileterki nasi klienci otrzymują przeszkolenie z obsługi sprzętu jak i prezentację wszelkich przydatnych i dostępnych funkcjonalności.   Jesteśmy dostępni dla naszych klientów w każdym momencie służąc radą przez telefon oraz w oddziale naszej Firmy.
Scroll to Top
Call Now Button