18 266 69 61

Zoptymalizuj procesy w Swoim przedsiębiorstwie, oszczędzaj czas z naszymi rozwiązaniami IT

Systemy ERP Nowy Targ – wdrażanie oprogramowania do zarządzania operacjami i optymalizacji danych.

Twoja firma nadal korzysta z tradycyjnych i nieefektywnych metod pracy? Czas to zmienić! Pomożemy Ci wybrać innowacyjny system ERP, dzięki któremu zyskasz pełną kontrolę nad swoimi procesami biznesowymi. Wybierz jedno centralne miejsce do komunikacji i współpracy, które ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków i pozostawia cenny czas na nowe przedsięwzięcia.

Jakie korzyści gwarantują systemy ERP dla firmy? 🚀

1️⃣ Zintegrowane zarządzanie - ERP łączy procesy biznesowe z różnych działów, co eliminuje potrzebę korzystania z wielu systemów i usprawnia przepływ informacji. Jednocześnie umożliwia kontrolę realizacji zadań na wielu płaszczyznach.

2️⃣ Dostępność danych w czasie rzeczywistym - Dzięki systemowi ERP, bieżący wgląd do szczegółowych danych jest możliwy w każdej chwili, co pozwala podejmować szybsze i trafniejsze decyzje.

3️⃣ Optymalizacja i automatyzacja procesów - Eliminacja ręcznych, powtarzalnych obowiązków minimalizuje ryzyko błędów, zwiększając jednocześnie kontrolę, co w efekcie podnosi efektywność pracy i prowadzi do zminimalizowania kosztów.

4️⃣ Poprawa komunikacji wewnątrz firmy - Wspólna baza danych pozwala na lepszą komunikację między różnymi działami, co przyczynia się do oszczędności czasu i lepszej koordynacji działań.

5️⃣ Wsparcie dla analizy danych - System ERP oferuje zaawansowane narzędzia do analizy danych, co pozwala na lepsze zrozumienie działalności firmy i identyfikację obszarów do optymalizacji, a w konsekwencji doskonalenia działalności.

6️⃣ Skalowalność - Systemy ERP są elastyczne i skalowalne, co oznacza, że rosną wraz z rozwojem firmy, zapewniając wsparcie nawet w przypadku znacznego wzrostu działalności.

Monitoruj swoje dane 📊

Oferowane przez nas systemy ERP dają dostęp do danych na temat Twojej firmy w czasie rzeczywistym. Gwarantują szczegółowy wgląd w procesy dotyczące sprzedaży i finansów, a także dostęp do innych kluczowych wskaźników. Wszystko to z poziomu jednego, intuicyjnego oprogramowania.

Systemy ERP dla firm – nasza oferta

Zapraszamy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z miejscowości Nowy Targ i okolic do skorzystania z naszej bogatej oferty systemów ERP dla firm. Do Twojego wyboru pozostają m.in.:

🛠️ Comarch ERP OPTIMA - kompleksowy system do zarządzania przedsiębiorstwem, oferujące szeroki zakres funkcji, w tym moduły do obsługi księgowości, handlu, magazynu, produkcji, kadry i płace oraz CRM (dostępne moduły: Faktury, Handel, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, CRM, Serwis, Obieg Dokumentów, BI, Środki Trwałe, Kadry i Płace). Jest to rozwiązanie elastyczne, które można dostosować do różnych branż i potrzeb firm. Licencjonowanie w formie abonamentu bądź własnościowe. Zgodność z przepisami gwarantowana przez producenta. 

🛠️ enova365 – oprogramowanie erp do zarządzania firmą, które możesz dostosować do specyfiki swojego biznesu. Pozwala choćby na ewidencję środków, zarządzanie relacjami z klientami, kalkulację kosztów, a także na zarządzanie kadrami i płacami (dostępne moduły: Kadry, płace i HR; Finanse i księgowość; Procesy; Handel i magazyn; Business Intelligence; Sprzedaż i CRM; Projekty i usługi; Produkcja; Nieruchomości). Licencjonowanie w formie abonamentu bądź własnościowe. Interfejs użytkownika występuje w trzech językach: polskim, angielskim, ukraińskim. Dodatkowo interfejs dostępny w wersji przeglądarkowej bądź standardowej. Wyróżnia się otwartym api, nowoczesnym interfejsem. zgodność z przepisami gwarantowana przez producenta.

🛠️ PC-Market - program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów. Z łatwością wprowadzisz faktury zakupowe, przeanalizujesz sprzedaż, wytypujesz najlepiej sprzedające się towarów, a także sprawdzisz rozliczenia z kontrahentami oraz skontrolujesz stan magazynu. zgodność z przepisami gwarantowana przez producenta.

🛠️ SOGA – zapewnia sprawną obsługę punktów gastronomicznych. Umożliwia sprawną kalkulację kosztów, obsługę wielu rachunków jednocześnie i łatwiejszą obsługę.

🛠️ GoPOS – stanowi system ERP dla branży gastronomicznej. Ma prostą aplikację kompatybilną z Microsoft i Androidem. Daje możliwość m.in. prowadzenia kartotek towarów i klientów, zarządzania magazynem, tworzenia receptur i zamawiania online

oraz inne: Mhotel, Hotres, Soho,

Nie zostawiaj swojej firmy w tyle.
Zinformatyzuj ją już dziś i dołącz do nowej ery biznesowej. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!"

Scroll to Top
Call Now Button